• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про нас

Загальні відомості про заклад

1. Дата створення , його особливості Дошкільний навчальний заклад «Барвінок» був заснований в 1968 році, побудував його колгосп ім. .Дзержинського. У 1991 році дошкільний навчальний заклад був переданий на баланс Новосілківської сільської ради.
2. Форма власності Комунальний заклад Новосілківської сільської ради
3. Основні напрямки діяльності Організація навчально-виховного процесу: забезпечення реалізації базової програми розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля» ; Реалізація програми розвитку дошкільної освіти району на 2011-2017 роки; реалізація Програми національного виховання на 2008-2020 роки
4. Організаційна структура закладу Дошкільний навчальний заклад розрахований на одну різновікову групу В одному приміщенні знаходиться одна групова кімната,спальна кімната, один харчоблок,санвузол, загальна площа яких становить 308 кв.м. Дошкільний заклад має свій ігровий та спортивний майданчик. У садочку наявний кольоровий телевізор, DVD-плейєр. У закладі фінкціонують такі гуртки: «Умілі ручки», «Чудо-пензлик», проводяться спеціальні ігри –заняття, свята , розваги,конкурси, вправи на розвиток творчого мислення та творчої уваги. Виховний процес дошкільного навчального закладу спрямований на вирішення головної методичної мети «Впровадження » компенсаційного підходу для забезпечення гармонійного та різнобічного розвитку особистості». Навчально-виховний процес забезпечує два вихователі , один з яких має вищу освіту і I категорію. Обслуговуючий персонал-3.
5. Основні показники діяльності Колектив дитячого закладу «Барвінок» спрямований свою діяльність на забезпечення виконання програми «Українське довкілля», збереження та зміцнення фізичного,психологічного та духовного здоровя дітей, а також впровадження інноваційної діяльності для інтелектуального розвитку дошкільника. 100% охоплення дітей 5- річного віку дошкільною освітою. Колектив закладу веде плідну співпрацю зі школою. У закладі організовуються свята та розваги до участі яких залучаються колектив закладу та батьки. Ведеться цілеспрямована робота по ознайомленню дітей з історією та природою рідного краю.
Кiлькiсть переглядiв: 0